BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 9614059
*
nr 961 4059
Golvlampa
1950-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 18:19:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 21:24:32
1
400 kr
8/5 10:18:44
2
Vinnande bud
11/5 18:09:04
3
500 kr
11/5 18:09:04
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
1009 Golvlampa
Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:54
-
9214 Golvlampa
Gustaviansk stil. Höjd: 171 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
8185 Golvlampfot
Mässing/läder. Höjd: 127 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:34
*
Golvlampa
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4059
Golvlampa
1950-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 21:24:32 | 1 | 400 kr |
8/5 10:18:44 | 2 | Vinnande bud |
11/5 18:09:04 | 3 | 500 kr |
11/5 18:09:04 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor
-
1009 Golvlampa
Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:54 -
9214 Golvlampa
Gustaviansk stil. Höjd: 171 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12 -
8185 Golvlampfot
Mässing/läder. Höjd: 127 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:34